Facebook pixel
27.06.2022.

Būtisks progress Ventspils slimnīcas Uzņemšanas nodaļas un Laboratorijas būvniecības procesā.

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Jau nojaukta līdzšinējā trīsstāvu Laboratorijas ēka, kas bija gan morāli, gan fiziski novecojusi, gan arī līdzšinējā uzņemšanas nodaļa un savienojošais gaitenis. Lielu demontāžas darba apjomu veidoja putuplasta siltinājuma kārtu noņemšana pārbūvējamajai slimnīcas ēkas daļai.

Būvdarbus plānots pabeigt 2023.g. pirmajā pusē.

Par projektu:

Uzņemšanas nodaļa tiks nodalīta no jebkuras citas pacientu un personāla plūsmas. Būtiskākās izmaiņas šajā projektā, ko novērtēs ikviens slimnīcas apmeklētājs, saistītas ar Uzņemšanas nodaļas paplašināšanu un pacientu plūsmu nodalīšanu. Pacienti, kuri Uzņemšanas nodaļā ierodas paši, tiks nodalīti no pacientiem, kurus slimnīcā nogādā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Telpas būs plašākas, tādējādi nodrošinot iespēju ievērot distanci. Gaitenis, pa kuru pārvietojas gan pacienti, gan personāls, būs nodalīts no Uzņemšanas nodaļas, turklāt tas būs lēzenāks, lai nodrošinātu ērtu pārvietošanos.

Līdzās projektēšanas stadijā esošajai Uzņemšanas nodaļai paredzētas arī Diagnostikas nodaļas telpas, līdz ar to - rentgenogrāfisko un datortomogrāfijas izmeklējumu telpas būs ērtāk pieejamas apmeklētājiem, kā arī atvieglos stacionārā esošo pacientu nogādāšanu uz izmeklējumiem, jo būvniecības iecerē paredzētas arī plašākas uzgaidāmās telpas.

Projekta ietvaros tiks būtiski pārplānota un pārbūvēta arī slimnīcas Laboratorija, izveidojot modernas atvērtā tipa laboratorijas darba telpas un apvienojot tās ar dežūrlaboratoriju un ambulatoro laboratoriju, tā nodrošinot, ka viss Laboratorijas darbs tiek organizēts vienuviet.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram