Facebook pixel
11.08.2022.

Čortkivas pilsētas (Ukraina) pārvaldes delegācija iepazina Talsu novadu, kā arī apmeklēja Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas filiāli Talsos

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Talsu filiāle

No 8. līdz 10. augustam Talsu novadu oficiālā vizītē apmeklēja delegācija no Čortkivas pilsētas (Ukraina) pārvaldes. Vizītes centrālais notikums bija starptautiskās sadarbības līguma parakstīšana, taču delegācijas pārstāvji tās laikā apmeklēja arī vairākus pašvaldības objektus, kā arī viesojās mūsu slimnīcas filiālē Talsos.

Apmeklējuma laikā Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne izrādīja ēku un tehnisko aprīkojumu, pastāstot par slimnīcā nodrošinātajiem pakalpojumiem un pieejamajām iespējām.

Viesi no Čortkivas Talsu filiālē satikās ar ukrainieti Olenu Nahnibedu, kura slimnīcā pilda medicīnas asistenta pienākumus, bet no septembra jau būs pilntiesīga medicīnas māsa. O. Nahnibeda pastāstīja, kā nokļuvusi Latvijā un cik lielu atbalstu sniegusi Talsu filiāles vadība, lai viņa varētu pēc iespējas ātrāk uzsākt darba gaitas tieši šeit.

Vizītē bija ieradušies - Volodimirs Šmatko, Čortkivas pilsētas domes mērs, Zaiats Tarass, Čortkivas pilsētas pārvaldes informācijas politikas nodaļas vadītājs, Oleksandrs Šļikovs, Čortkivas pilsētas pārvaldes informācijas politikas nodaļas galvenais speciālists un Rostislavs Šluskijs, Čortkivas pilsētas slimnīcas vadītāja pienākumu izpildītājs.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram