Facebook pixel
03.02.2022.

Slimnīca atvērusi divus Covid-19 analīžu nodošanas punktus

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

Papildus Pārventas Covid 19 analīžu paraugu pieņemšanas punktam, no piektdienas, 4. februāra, darbu sāk arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Covid-19 analīžu paraugu pieņemšanas punkts Ventas kreisajā krastā – Lielajā prospektā 26-1a, Ventspilī.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca veic PCR testus, ņemot nazofarengiālo uztriepi. Abi testēšanas punkti darbojas katru dienu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās, turklāt, ņemot vērā, ka slimnīcas Laboratorijā Ventspilī iegādāts speciāls aprīkojums, paraugu apstrāde tiek veikta uz vietas, kas pacientiem nozīmē – ātrāku rezultātu saņemšanu – jau analīžu nodošanas dienā.

Pierakstīties uz testu iespējams:

1. E-pieraksta sistēmā piearsta.lv, sekojot šādiem soļiem:

• Reģistrējies piearsta.lv;

•Izvēlies sadaļu “Klātienes apmeklējums”, nospiežot “Turpināt”;

•Meklētājā ievadi vietu (“Covid analīžu pieņemšanas punkts Lielais prospekts 26-1a, Ventspils” vai “Covid analīžu pieņemšanas punkts Talsu iela 39, Ventspils”)

• Piesakies, piezīmēs norādot, kādēļ nepieciešams veikt testu

VAI

2. Zvanot uz Ventspils slimnīcas reģistratūru pa tālruni 63624665 – darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00.

Uz testu jāierodas noteiktajā laikā. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), kā arī jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators. Rezultāti 24 h laikā tiks ievietoti Datamed sistēmā, savukārt pacientam uz norādīto epasta adresi vai telefonu tiks nosūtīts piekļuves kods.

Valsts apmaksāta Covid-19 testa veikšana tiek nodrošināta saskaņā ar aktuālo testēšanas algoritmu: https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes. Veicot testu par maksu (pasākuma apmeklējumam u.c.), norēķināties iespējams uz vietas ar bankas karti. Skaidras naudas norēķini nav iespējami. Maksa par testu: EUR 34.00.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram