24.10.2022.

Darbu Ventspils slimnīcā sāk traumatologs - ortopēds Dr. Valts Boginskis

Oktobrī Ventspils slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā darbu sācis tikko rezidentūru beigušais traumatologs – ortopēds Dr. Valts Boginskis. Dr. Boginskis ir absolvējis Rīgas Stradiņa Universitāti ar specializāciju traumatoloģijā – ortopēdijā,pasniedz traumatoloģiju ortopēdiju medicīnas fakultātes studentiem Latvijas Universitātē.

Sākot ar otro novembra nedēļu Ventspils slimnīcā pacientiem būs pieejamas gan valsts apmaksātas, gan maksas konsultācijas pie Dr.Boginska. Speciālists konsultē pieaugušos:

• dažādu traumu gadījumos;
  • pacientus ar pēctraumu sekām;
  • hronisku locītavu slimību gadījumos (piem. osteoartrīts);
  • pacientus ar pēdu deformācijām un pataloģijām, gadījumos, ja nepieciešamas rekonstrukcijas (piem. hallux valgus - īkšķa kaula deformācija u.c.).

Uzsākot pilnas slodzes darbu Ventspilī, Dr. Boginskis atzinīgi vērtē slimnīcas Traumatoloģijas nodaļas komandu Dr. Igora Kolosova vadībā, kā arī akcentē vēlmi uzlabot un attīstīt tieši ortopēdijas virzienu Ventspilī.

Pieteikties konsultācijai pie traumatologa – ortopēda Dr. Valta Boginska iespējams zvanot uz Ventspils slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665. Atgādinām, ka slimnīca sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām, tāpēc piesakoties konsultācijai, aicinām informēt, ja Jums ir pieejama veselības apdrošināšanas polise.