Facebook pixel
20.10.2023.

Dr. Kolosovs ar lekciju uzstājies pasaules līmeņa vebinārā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Ceturtdien, 19. oktobrī, norisinājās AO Trauma rīkotais vebinārs “Pēdas lūzumi un izvairīšanās no komplikācijām”, kurā uzstājās arī Ventspils slimnīcas Traumatoloģijas nodaļas vadītājs, traumatologs-ortopēds Dr.Igors Kolosovs.

Tīmekļseminārs, kura diskusijās piedalījās 149 dalībnieki no dažādām valstīm, notika “Zoom” platformā. Vebināru vadīja Dr. Mehmets Ali Deveči (Mehmet Ali Deveci) no Turcijas.

Starptautiskā vebināra dienas kārtībā bija trīs lekcijas, no kurām vienu  - par papēžu traumatismu - vadīja Dr. Igors Kolosovs.

“Man tas ir liels gods, ka pasaules galvenā traumatologu organizācija izvēlējās mani kā lektoru šajā pasākumā.”

Dr. Igors Kolosovs

Jāatzīmē, ka Ventspils slimnīcas Traumatoloģijas nodaļas vadītājs, traumatologs-ortopēds Dr.Igors Kolosovs š.g. septembrī ievēlēts arī par “AO Trauma MID” izglītības apakškomitejas biedru. Šajā apakškomitejā tiek ievēlēti 4 speciālisti, turklāt uz biedra vietu kandidē pa vienam speciālistam no katras Eiropas valsts. Dr. Kolosovs norāda, ka viņa kā biedra mērķis ir stiprināt Latvijas pozīciju traumatoloģijas nozarē Eiropā, paplašināt kursu darbību un sniegt zināšanas citiem reģiona speciālistiem.

“AO Trauma” ir lielākā traumatoloģijas nozarei veltītā organizācija, kas pulcē jomas speciālistus no visas pasaules. Šāda veida semināri, kuros lekcijas lasa pasaules vadošie traumatologi un traumatoloģijas nozares profesori, tiek organizētas aptuveni reizi divos mēnešos.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram