Facebook pixel
06.06.2024.

Dr. Tarasovs starptautiskā kongresā papildinājis zināšanas ginekoloģiskajā ķirurģijā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Dzemdību un Ginekoloģijas nodaļu valdītājs, ginekologs Dr.Sergejs Tarasovs piedalījies starptautiskā ginekoloģijas ķirurgu konferencē “Gynitaly24”, kas no 28. līdz 31. maijam norisinājās Salerno pilsētā Itālijā.

Kongress, kas pulcēja pasaules ekspertus, galvenokārt tika veltīts aktualitātēm, kas saistītas ar mazinvazīvām laparoskopiskajām operācijām operatīvajā ginekoloģijā. Kongresa ietvaros notika gan lekcijas, gan arī reālas operācijas, kur mūsdienīgās pieejas praktiski demonstrēja pasaules vadošo ginekoloģisko klīniku speciālisti.

Dr. Tarasovam kopā ar slimnīcas komandu pēdējo gadu laikā izdevies pilnveidot ginekoloģisko pakalpojumu ambulatoro daļu – speciālistu pieņemšanas un pakalpojumus, tai skaitā palielinot ambulatoro pieņemšanu apjomu, kas ir pamatā arī savlaicīgai diagnostikai un visa ginekoloģiskā profila attīstībai.

Ventspils slimnīcā tiek veiktas plaša spektra ginekoloģiskās operācijas – gan ar mazinvazīvo laparoskopisko pieeju, gan atvērtā tipa operācijas, gan ar vaginālo pieeju, kā arī visu veidu mazās ginekoloģiskās operācijas.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram