Facebook pixel
09.09.2022.

Dr. Vamža – mērķtiecīgs jaunais ārsts, kurš izvēlas strādāt reģionā

 
Talsu filiāle

Nils Vamža medicīnisko izglītību ieguvis Rīgas Stradiņa Universitātē. Beidzot studijas, Dr.Vamža izvēlējies apgūt internista jeb iekšķīgo slimību specialitāti, turklāt jau sākotnēji zinājis, ka vēlas savas zināšanas ieguldīt un savu profesionālo darbību saistīt ar kādu no reģionālajām slimnīcām.

Pirms izvēles par labu kādai no slimnīcām Dr. Vamža vairākas reizes viesojies Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē, saprotot, ka šī pavisam noteikti ir slimnīca, kurā viņš vēlas strādāt ne tikai rezidentūras laikā, bet arī pēc tās. Būtiska nozīme izvēlē bijusi arī atrašanās vietai - Dr. Vamža ir no Rīgas, tomēr Kurzemē viesojas itin bieži, turklāt atzīst, ka Talsi un Mērsrags īpaši piesaista. Šie apstākļi un lēmumi tad arī bijuši izšķirošie veiksmīgas sadarbības uzsākšanai.

Vienlaikus ar rezidentūru Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā – Covid-19 un Uzņemšanas nodaļās, Dr. Vamža šobrīd jau uzsācis dežūras arī Talsu filiāles Uzņemšanas nodaļā un norāda, ka viss ir lieliski, īpaši akcentējot pieredzējušos un atsaucīgos kolēģus, slimnīcas vadību, kā arī mūsdienīgo aprīkojumu un darba apstākļus.

Nils Vamža ir ļoti mērķtiecīgs un uzņēmīgs jaunais speciālists, kurš saņem Talsu novada domes stipendiju, reizē apliecinot, ka darbu turpinās tieši šeit. Jaunais ārsts šobrīd ir trešā gada rezidents, līdz rezidentūras beigām palikuši vēl trīs gadi, kad arī varam gaidīt ārstu pastāvīgā darbā Ziemeļkurzmes reģionālajā slimnīcā jau savā - internista specialitātē.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram