Facebook pixel
10.07.2024.

Dr.Žibenko: “Neārstēta vēnu mazspēja progresē”

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca
 
Talsu filiāle

Ikdienā saskaroties gan ar pacientiem, kuri pie asinsvadu ķirurga Dr. Pāvela Žibenko vēršas, lai estētiski uzlabotu kāju vēnu stāvokli, gan ar jau ielaistu vēnu mazspēju un citām saslimšanām, ārsts aicina savlaicīgi vērsties pie speciālista, veikt diagnostiku un ārstēšanu.

Dr. Žibenko norāda, ka  neārstēta hroniskā vēnu mazspēja progresē - sākumā parādās vēnu varikoze uz kājām, kas laika gaitā var komplicēties ar venozu čūlu. No šādas situācijas pasargāt var laicīga diagnostika un atbilstoša ārstēšana.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un filiālē Talsos iespējams pierakstīties uz konsultācijām pie asinsvadu ķirurga Dr. Pāvela Žibenko. Ārsts Ventspilī veic arī vēnu lāzeroperācijas un skleroterapiju.

Konsultācijai pieteikties iespējams, zvanot uz Ventspils slimnīcas reģistratūru pa tālruni 63624665 vai Talsu filiāles reģistratūru pa tālruni 63259997.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram