Facebook pixel
17.08.2023.

Gada būves Latvijā - Kurzemes Rehabilitācijas centram 3. vieta nominācijā “Pārbūve un atjaunošana”

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Ceturtdien, 17. augustā, Rīgā norisinājās skates “Gada labākā būve Latvijā 2022” apbalvošanas ceremonija, kur Kurzemes Rehabilitācijas centram pasniegta balva par 3. vietu nominācijā “Pārbūve un atjaunošana”.

Skates “Gada labākā būve Latvijā 2022” žūrija veica vairāk nekā 60 no visiem Latvijas reģioniem pieteikto objektu apskati un vērtēšanu. Pēc vērtējumu kopsavilkuma žūrija finālam izvirzīja 35 objektus, tai skaitā Kurzemes Rehabilitācijas centru Ventspilī, Pētera ielā 33.

Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar 22 profesionālajām biedrībām un nozares institūcijām rīkotā skate Gada labākā būve Latvijā šogad notiek jau 25.reizi.

Kurzemes Rehabilitācijas centrā sniedz medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, lai nodrošinātu indivīda ar funkcionēšanas traucējumiem atgriešanos vidē pēc dažādām iegūtām vai iedzimtām traumām/saslimšanām.

Kurzemes Rehabilitācijas centrā izbūvēta plaša fizioterapijas zāle ar specializētiem rehabilitācijas trenažieriem, savukārt virtuālās realitātes telpā, kā arī izmantojot robottehnoloģijas, pacientiem iespējams veikt vingrinājumus, uzlabot kustību amplitūdu un sekot progresam ar jauno tehnoloģiju un spēles elementu palīdzību.

Centrā pieejamas daudzveidīgas hidroterapijas iespējas - ūdens un fizikālās procedūras, sāls istaba, siltumterapija, kā arī Latvijā unikāls baseins ar paceļamo grīdu un caurredzamu stikla sienu, nodrošinot, ka baseina dziļums tiek pielāgots pacientam un vingrojuma specifikai, savukārt speciālists var uzraudzīt vingrojumu izpildi.

Centrā izbūvētajos un aprīkotajos kabinetos darbu veic fizikālās terapijas un medicīnas ārsti, fizioterapeiti, ergoterapeiti, audiologopēds, klīniskais psihologs, uztura speciālists un citi funkcionālie speciālisti.

Centrā pieejamas arī fizioterapijas grupu nodarbības topošajām māmiņām un jaunajām māmiņām.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram