Facebook pixel
23.03.2022.

Iebūvē paceļamo grīdu Ventspils slimnīcas topošās Rehabilitācijas nodaļas baseinā

 
Ventspils slimnīca

Lai attīstītu Rehabilitācijas nodaļas pakalpojumu klāstu un nodrošinātu mūsdienīgus pakalpojumus vienuviet, Ventspils slimnīcā turpinās jaunās Rehabilitācijas nodaļas būvniecības darbi.

Martā piegādāta fizioterapijas baseina paceļamā grīda un uzsākta tās montāža, un jautuvākajā laikā tiks veikta baseina konstrukciju testēšana. Paceļamā grīda nodrošinās rehabilitācijas iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem, tāpat tajā būs iespējams gan iekāpt pa kāpnēm, gan ieiet, neizmantojot kāpnes, un iebraukt ratiņkrēslā, jo baseina grīda būs paceļama līdz baseina telpas grīdu līmenim. Ņemot vērā, ka šāds baseins būs vienīgais Latvijā, arī šī baseina izbūve ir nozīmīgs izaicinājums būvniekiem. Baseins būs unikāls arī ar stikla sienu, caur kuru fizioterapeits varēs novērot pacienta kustības.

Šobrīd aktīvi turpinās ēkas iekšdarbi. Topošā Rehabilitācijas nodaļa veiksmīgi integrēta vidē - priežu ielokā, un šī tematika atspoguļojas arī interjerā.

Jaunajā Rehabilitācijas nodaļā paredzētas 8 dienas stacionāra gultas, plaša fizioterapijas zāle ar speciāliem rehabilitācijas trenažieriem, rehabilitācijas baseins ar paceļamo grīdu, ūdens procedūras, fizikālās procedūras, sāls istaba, ergoterapijas, logopēda un citu funkcionālo speciālistu kabineti.

Būvniecība tiek veikta ERAF projekta "SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" veselības aprūpes infrastruktūras attīstība" ietvaros. Līdz ar jaunās nodaļas izveidi rehabilitācijas pakalpojumi kļūs iedzīvotājiem pieejamāki, daudzveidīgāki un nodrošinās mūsdienīgu veselības aprūpi tuvu savai dzīves vietai. Īpaši tiks uzlabota un attīstīta stacionāra un dienas stacionāra pacientu rehabilitācijas pakalpojumu kvalitāte un dažādība, kā arī pilnveidoti ambulatorie pakalpojumi.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram