Facebook pixel
03.10.2022.

Iespējams pieteikties konsultācijām un pakalpojumiem Kurzemes Rehabilitācijas centrā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Kurzemes Rehabilitācijas centrs sācis darbu jaunajā ēkā, arvien papildinot pacientiem pieejamo pakalpojumu klāstu, izmantojot un apgūstot jaunās iespējas. Līdz ar speciālistu pārcelšanos uz jauno ēku, iedzīvotājiem pieejams arī informatīvais tālrunis, kur iespējams saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī pierakstīties uz speciālistu konsultācijām un pakalpojumiem.

Kurzemes Rehabilitācijas centrā pieejami valsts apmaksāti un maksas pakalpojumi pieaugušajiem un bērniem - rehabilitācija dienas stacionārā, stacionārā rehabilitācija, ambulatorā rehabilitācija, kā arī mājas rehabilitācija.

Lai Kurzemes Rehabilitācijas centrā saņemtu valsts apmaksātu pakalpojumu nepieciešams fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums.

Pakalpojumu klāsts un cenrādis pieejams šeit:

Drīzumā jaunajā centrā pacientiem būs pieejamas arī uztura speciālista konsultācijas, kā arī pakalpojumi un nodarbības grūtniecēm un mazuļiem.

Lai pieteiktos nepieciešamajam pakalpojumam vai speciālistu konsultācijai, vai saņemtu atbildi uz sev interesējošu jautājumu, aicinām zvanīt pa tālruni 63624727.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram