Facebook pixel
24.05.2024.

Iesūti foto mazuļu salidojumam “Esmu dzimis Ventspilī!” un piedalies konkursā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Straujiem soļiem tuvojas ikgadējais mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī”. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību speciālisti Ventspilī dzimušos mazulīšus un viņu vecākus uz tikšanos Bērnu pilsētiņā šogad aicinās svētdien, 16. jūnijā, plkst. 11.00.

Gaidot salidojumu, vecāki, kuri savus bērniņus Ventspils slimnīcā sagaidījuši no 2018. līdz 2024. gadam, aicināti iesūtīt savu mazulīšu foto – tie var būt gan foto no Dzemdību nodaļas, gan foto kopā ar speciālistiem, gan arī foto, kur Ventspilī dzimušie mazulīši jau paaugušies! Sirsnīgas un mīlestības pilnas emocijas vislabāk raksturo šo fotokonkursu un mazulīšu salidojumu! Kā ierasts – dalībniekiem sarūpētas arī pārsteiguma balvas – attīstošas rotaļlietas, kuru ieguvēji tiks izlozēti salidojuma laikā.

Foto aicinām iesniegt līdz 2024. gada 9. jūnijam (ieskaitot), aizpildot zemāk pieejamo anketu.

Mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī” šogad notiks 11. reizi. Pirmais salidojums speciālistus, mazulīšus un viņu vecākus kopā pulcēja 2009. gadā.

Kā ierasts, mazuļu salidojumā “Esmu dzimis Ventspilī” piedalīsies ārsti, vecmātes, māsas, māsu palīgi un sanitāri, kuri ik dienu palīdz nākt pasaulē bērniņiem un gādā gan par māmiņas, gan mazulīša veselību un labsajūtu.

Click or drag a file to this area to upload.
Atļautie formāti: JPG, PNG, PDF, JPEG
Atļautais maksimālais lielums: 5MB
Rīkojot “Mazuļu salidojuma” aktivitātes, mēs vēlamies noskaidrot Jūsu viedokli un aicināt arī citas jaunās ģimenes izvēlēties Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļas pakalpojumus. Šīs aktivitātes nolūkos mēs apstrādāsim Jūsu sniegto informāciju pieteikumā, kas ietver ne tikai Pieteicēja un bērna vārdu, bet arī bērna dzimšanas gadu un mēnesi., kā arī citu Jūsu norādīto informāciju.Attiecībā uz papildus datu apjomu - Jums ir tiesības izvēlēties kādu informāciju Jūs vēlaties sniegt. Jūsu iesniegtā informācija tiks apstrādāta ne ilgāk kā līdz nākamajam “Mazuļa salidojumam”. Iesniedzot pieteikumu dalībai “Mazuļu salidojuma” aktivitātēm Jūs apliecinat, ka Jums ir tiesības pārstāvēt bērnu un Jūs esat šādu aktivitāti saskaņojis ar likumiskajiem pārstāvjiem. Pretenziju gadījumā Slimnīca patur tiesības vērsties ar regresa prasību par jebkādiem zaudējumiem un kaitējumiem, kas maldinošanas informācijas sniegšanas gadījumā var tikt nodarītas Slimnīcai. Jūsu pieteikums dalībai “Mazuļu salidojuma” aktivitātes ir Jūsu sniegta piekrišana saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 2016/679 nosacījumiem un tā būs spēkā līdz tās atsaukumam no Jūsu puses. Atsaukums neietekmēs datu apstrādi, kas veikts pirms atsaukuma iesniegšanas Slimnīcai kā Pārzinim. Ar Vispārējām Jūsu kā datu subjekta tiesībām Jūs varat iepazīties Slimnīcas privātuma politikā, kas atrodas šeit: https://ziemelkurzemesslimnica.lv/privatuma-politika/
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram