Facebook pixel
19.06.2023.

Krāšņi aizvadīts Ventspilī dzimušo mazuļu salidojums un Pekausīša slimnīca

 
Ventspils slimnīca

Svētdien, 18. jūnijā Bērnu pilsētiņā tika aizvadīts sirsnīgais mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī”, kurā pulcējās Ventspils Dzemdību nodaļā dzimušie mazulīši un viņu vecāki. Paralēli darbojās arī improvizētā Pekausīša slimnīca, kurā pie slimnīcas speciālistiem bērniņiem bija iespēja atrādīt savas līdzi paņemtās mīļmantiņas.

Mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī”

Tradīciju kopā pulcēt Ventspils slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas bloka speciālistus un Ventspilī dzimušos bērniņus slimnīca aizsāka 2009. gadā. Šogad speciālistiem, kuri bija ieradušies kuplā pulkā, pateicības vārdus veltīja slimnīcas vadība, kā arī vecāki un mazulīši, kuri ar mīļiem apskāvieniem un laba vēlējumiem vienojās sirsnīgā atkalredzēšanās mirklī!

Pirms pasākuma slimnīca aicināja iesūtīt Ventspilī dzimušo bērniņu fotogrāfijas, kam atsaucās vairāk nekā 220 dalībnieki. Iesūtītās fotogrāfijas pasākuma laikā priecēja apmeklētājus. Ventspilī dzimušie bērniņi kopā ar vecākiem un speciālistiem labprāt izmantoja iespēju iemūžināt mirkli īpašā fotostūrītī, kur ģimeniskus mirkļus tvēra fotogrāfs Kristaps Anškens.

Pekausīša slimnīca

Ventspils slimnīcas dakterīši improvizētajā Pekausīša slimnīcā ar prieku apskatīja, izmeklēja un izārstēja bērnu līdzi paņemtās mīļmantiņas, tā mazinot bailes no dakteriem un aicinot uz sadarbību reizēs, kad tas nepieciešams.

Rotaļļietas tika svērtas, mērītas, veikti rentgena izmeklējumi, tika pārbaudīta redze mini Kurzemes Acu centrā, kā arī pareizi izvingrinātas kājiņas un rociņas mini Kurzemes Rehabilitācijas centrā.

Ideju Ventspilī ierosināja ieviest Bērnu nodaļas vadītāja, pediatre Ieva Ozola.

Krāšņa koncertprogramma

Ar muzikālu koncertprogrammu apmeklētājus priecēja vijolniece Katy Tindemark, Katrīnas Binderes Čoderes vadītais vokālais ansamblis “Pasmaidi”, “Jūras akmentiņu” soliste Anna Blohina un dziedātāja Madara Grēgere. Par kopējo svētku noskaņu gādāja biedrības “Ķerot vilni” vadītāja Ieva Bula ar SS promo LV atraktīvo meiteņu palīdzību.

Kopīgs lielformāta mākslas darbs

Pasākuma lielajiem un mazajiem apmeklētājiem, ar Ventspils mākslas skolas pedagoģes Evas Kaufmanes Lauss un viņas audzēkņu palīdzību, bija iespēja radīt lielformāta mākslas darbu, pievienojot sevis uzzīmētu ziediņu. Lielformāta mākslas darbs, kurā savus atmiņu nospiedumus būs atstājuši 2023. gada Mazuļa salidojuma apmeklētāji, tiks izvietots Ventspils Dzemdību nodaļā, kur tas priecēs un atgādinās par skaisto pasākumu gan jaunos vecākus, gan personālu.

Slimnīcas ilggadēji draugi – pensionāru biedrība “Liedags” – pārsteidz ar 400 pāriem zābaciņu!

Pasākuma viesi bija arī Pensionāru biedrības “Liedags” adītāju - tamborētāju pulciņa „Kamolītis” rosīgās dalībnieces, kas jau astoto gadu ikkatram Ventspils slimnīcas dzimušajam mazulītim sarūpē sirsnīgu dāvanu – siltus zābaciņus. Šoreiz sarūpēts teju rekordskaits – 400 pašu radīti zābaciņi!

Plašāka foto galerija jau pavisam drīz!

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram