Facebook pixel
07.03.2023.

Kurzemes Rehabilitācijas centrā pieejamas daudzveidīgas ūdens terapijas iespējas

 
Ventspils slimnīca

Līdz ar Kurzemes Rehabilitācijas centra darbības uzsākšanu Ventspilī, ievērojami palielinājies piedāvāto pakalpojumu klāsts, sniedzot pacientiem iespēju saņemt plašas ūdens jeb hidroterapijas iespējas. Ar ģimenes ārsta nosūtījumu pacientiem iespējams pieteikties tādām ūdens procedūrām kā – pērļu vanna, zemūdens masāža un tonizējoša cirkulārā duša.

Pērļu vannas apmeklējums sniedz pacientiem relaksējošu, nomierinošu efektu. Tās ir lieliski piemērotas pacientiem ar saspringumu un diskomforta sajūtu spranda un kakla daļā, hroniskām muguras sāpēm. Vienlaikus pērļu vannā atslābinošu efektu ķermenim sniedz arī krāsu un burbuļu terapija.

Specializētajā hidro vannā tiek veikta ķermeņa zemūdens masāža, kas ar zemūdens strūklas palīdzību tonizē ķermeni, aktivizē limfu un asins cirkulācijas plūsmu, veicina vielmaiņas produktu izvadi no audiem un palīdz sasniegt lieliskus rezultātus. Cirkulārā duša piemērota pacientiem ar ilgstošu ikdienas nogurumu, tā tonizē un palīdz veicināt atveseļošanās procesu pēc iegūtām traumām.

Rehabilitācijas centrā pieejamas arī grupu un individuālās fizioterapijas nodarbības baseinā, nodrošinot nepieciešamo baseina dziļumu individuāli katram pacientam un vingrojuma specifikai. Apmeklējot Kurzemes Rehabilitācijas centra ūdens procedūras, cenā tiek ieļauts arī siltumterapijas apmeklējums.

Lai apmeklētu kādu no ūdens procedūrām nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Pieteikties Kurzemes Rehabilitācijas pakalpojumiem iespējams zvanot pa tālruni 636 24727.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram