26.01.2023.

Kurzemes Rehabilitācijas centrā Ventspilī aizvadītas pirmās nodarbības jaunajām māmiņām

Ar lielu atsaucību un priekpilnu mazulīšu pulciņu aizvadītas pirmās fizioterapijas nodarbības māmiņām pēc dzemdībām Kurzemes Rehabilitācijas centra vingrošanas zālē. Jaunās māmiņas atzinīgi vērtē aizvadītās nodarbības vadītājas, fizioterapeites Ilzes Brutānes profesionalitāti, spēju motivēt māmiņas uz kustību, lai būtiski uzlabotu un atjaunotu savu fizisko veselību pēc dzemdībām.

Māmiņas ļoti novērtē iespēju uz ieplānotajām vingrošanām ņemt līdzi mazuli, kā arī nodarbību norises vietu – jaunās, mājīgās telpas Kurzemes Rehabilitācijas centrā. Pēc pirmās nodarbības māmiņas dalās savos iespaidos:

Nodarbība ļoti patika! Ļoti forši, ka logi zālē ir līdz pat grīdai, pirmo nodarbības daļu mazais skatījās ārā. Fizioterapeite Ilze ir ļoti pozitīva, bērnus mīloša. Ļoti novērtēju, ka nodarbības laikā mums tika arī veltīta individuāla attieksme! Iesim vēl!

Viss bija perfekti! Telpas siltas, jaunais Rehabilitācijas centrs ir burvīgs! Pašai ir ļoti grūti saņemties vingrot mājās, tāpēc šī nodarbība bija tieši laikā! Fizioterapeite Ilze ir ļoti enerģiska un jauka! Mazulīšiem arī ļoti patika! Gaidu jau nākamo nodarbību!

Man ļoooti patika! Noteikti nākšu atkal! Fizioterapeite superīga!

Pēc dzemdībām, kad ķermenis piedzīvojis straujas pārmaiņas, fizioterapijas nodarbības māmiņai var palīdzēt ātrāk atjaunot un uzlabot fizisko veselību un pašsajūtu. Nodarbības paredzētas pēcdzemdību periodā (sākot ar 7.nedēļu pēc dzemdībām līdz mazuļa pusotram gadam). Fizioterapijas nodarbības pēc dzemdībām atkarībā no pacientes veselības stāvokļa nostiprina muskuļus un saites, kas izstiepušās grūtniecības laikā, veicina fiziskās formas atgūšanu, uzlabo pašsajūtu, stabilizē sirds un asinsvadu sistēmu, uzlabo gremošanas sistēmas darbību, normalizē liekā šķidruma izvadi, mazinot tūsku, atvieglo muguras sāpes un saspringumu, stiprina iegurņa pamatnes muskulatūru, kā arī koriģē stāju.

Nodarbības notiek trešdienās no plkst. 11.00 līdz 12.00, iepriekš piesakoties pa tālruni 63624727.

Maksa par dalību nodarbībā – 8 EUR. Nepieciešama ginekologa vai ģimenes ārsta izziņa par pacienta veselības stāvokli. Iespējams iegādāties arī abonementu (10 reizes – 60 EUR). Grupā 4-8 dalībnieki.

Uz tikšanos nodarbībās Kurzemes Rehabilitācijas centrā! Būsim aktīvi un veseli!