Facebook pixel
12.06.2024.

Kurzemes Rehabilitācijas centrā – vietas grupu nodarbībās bērniem un pieaugušajiem

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Kurzemes Rehabilitācijas centrā pieaugušajiem un bērniem iespējams apmeklēt dažādas nodarbības grupās. Šobrīd brīvas vietas ir grupās bērniem, kā arī funkcionālā treniņa grupās.

Bērniem tiek organizētas fiziskās sagatavotības nodarbības dažādās vecumgrupās – brīvas vietas ir grupās pirmdienās un trešdienās plkst. 17.00 (bērniem no pusotra līdz 2 gadiem), ceturtdienās plkst. 16.00 (bērniem no 10 līdz 13 gadiem) un ceturtdienās plkst. 17.00 (bērniem no 14 līdz 18 gadiem).

Nodarbību galvenie mērķi ir attīstīt fiziskās īpašības (spēku, ātrumu, izturību, veiklību, lokanību, koordināciju), uzlabot motorās prasmes (iet, skriet, lēkt, mest, tvert, rāpties u. c.), kā arī radīt interesi par fiziskajām aktivitātēm un to nepieciešamību ikdienā.

Funkcionālais treniņš pieaugušajiem notiek trīsreiz nedēļā – brīvas vietas ir ceturtdienās plkst. 19.00, piektdienās plkst. 18.00 un sestdienās plkst. 11.00. Funkcionālais treniņš ir vidējas intensitātes nodarbība ikdienas kustību kvalitātes uzlabošanai un ķermeņa vispārējai fiziskajai attīstībai ar vienkāršu un kompleksu vingrinājumu palīdzību.

Maksa par dalību bērnu un jauniešu nodarbībā – 8,00 eiro, abonements 10 nodarbībām – 60 eiro (6,00 eiro par nodarbību). Maksa par dalību funkcionālajā treniņā – 10 eiro, abonements 10 nodarbībām 75 eiro (7,50 eiro par nodarbību). Pieteikties iespējams, zvanot uz Kurzemes Rehabilitācijas centru pa tālruni 636 24727.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram