19.10.2022.

Kurzemes Rehabilitācijas centrs Ventspilī aicina pievienoties komandai

Līdz ar Kurzemes Rehabilitācijas centra darbības uzsākšanu, ievērojami palielinājies piedāvāto pakalpojumu klāsts, tāpēc aicinām centra komandai pievienoties:

Ja vēlies strādāt vienā no modernākajiem rehabilitācijas centriem Latvijā, iegūt lielisku pieredzi, apgūt un ieviest mūsdienīgākās rehabilitācijas metodes – gaidīsim Tavu pieteikumu! Pieteikties, kā arī vairāk par vakancēm vari uzzināt ŠEIT.

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Kurzemes Rehabilitācijas centrs darbu jaunās telpās uzsācis š.g. septembrī, un tajā ir plaša fizioterapijas zāle ar specializētiem rehabilitācijas trenažieriem, virtuālās realitātes telpa, kā arī pieejamas robottehnoloģijas un slingi. Daudzveidīgu hidroterapiju iespējams veikt pērļu un hidromasāžas vannās, kā arī Latvijā unikālā baseinā ar paceļamo grīdu un caurredzamu stikla sienu. Ja Tevi interesē karjera uz attīstību vērstā organizācijā un sakopta pilsētvide ārpus galvaspilsētas, tad gaidām Tavu pieteikumu!