Facebook pixel
27.06.2023.

Lekcijas topošajiem un jaunajiem vecākiem Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā jūlijā

 
Ventspils slimnīca

Ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, vecākiem bieži rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Izglītojošas un praktiskas nodarbības pie mūsu speciālistiem sniegs iespēju labāk sagatavoties bērniņa nākšanai pasaulē.

Lekciju grafiks JŪLIJĀ

Trešdiena, 5.jūlijs, plkst. 17.00 - „Dzemdības, Pēcdzemdību periods” – lekciju vada vecākā vecmāte Baiba Mincenberga

Baiba Mincenberga
Baiba Mincenberga
Vecākā vecmāte

Lekcijas laikā iespējams uzzināt, kad ir piemērotākais laiks doties uz dzemdību nodaļu, kā norit dzemdības, ko ņemt līdzi, dodoties uz dzemdībām. Vecmāte iepazīstinās topošās māmiņas ar dzemdību sāpju remdēšanas paņēmieniem, kā arī pastāstīs par pēcdzemdību periodu un drošu mājupceļu.

Trešdiena, 12.jūlijs, plkst. 17.00 -„Krūts barošana” - lekciju vada vecmāte Krista Kristiāna Zēberga

Krista Kristiāna Zēberga
Krista Kristiāna Zēberga
vecmāte

Vecmāte Krista pastāstīts par krūts zīdīšanas tehnikām, mātes piena veidošanos un psiholoģiskajiem aspektiem, lai zīdīšana noritētu veiksmīgi.

Otrdiena, 18.jūlijs plkst. 17.00 - „Pozas un elpošana dzemdībās” - lekciju vada vecmāte Aija Ziemele

Aija Ziemele
Aija Ziemele
vecmāte

Lekcijā māmiņām tiek parādītas elpošanas tehnikas, kam ir liela nozīme dzemdību procesā, īpaši - dzemdību beigu fāzē. Tāpat lekcijā demonstrēs, kādas pozas iespējams pielietot dzemdību laikā, lai atvieglotu kontrakcijas un justos ērti.

Otrdiena, 25.jūlijs, plkst. 17.00 - „Handlings” - prasmīga zīdaiņa aprūpe ikdienā -  lekciju vada sertificēta fizioterapeite Arnita Birziņa.

Arnita Birziņa
Arnita Birziņa
Fizioterapeite

Fizioterapeite Arnita pastāstīs, kā pareizi bērniņu turēt rokās, kā viņu ģērbt, kā mainīt pamperi, lai mazulis tiktu pārvietots pareizi un lai izvairītos no paaugstināta tonusa. Šī lekcija būs īpaši noderīga kā mammām, tā tētiem.

Lai apmeklētu lekciju, nepieciešams iepriekš pieteikties, zvanot uz Ventspils Dzemdību nodaļu pa tālruni 636 24404. Maksa par lekciju vienai personai ir 8,00 EUR. Ierodoties uz lekciju pārī (ar dzīvesbiedru/vīru) maksa par lekciju ir 11,00 EUR.

Ierašanās uz lekciju Ventspils slimnīcā  - no Inženieru ielas puses, izmantojot B ieeju. Apmaksa veicama B ieejas reģistratūrā. Lekcijas laikā nepieciešams lietot bahilas. Aicinām uzkavēties uzgaidāmajā telpā, kur īsi pirms lekcijas sākuma jūs sagaidīs Dzemdību nodaļas personāls un pavadīs uz lekciju.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram