31.05.2023.

Mācību gads noslēdzies arī jauniešiem, kas slimnīcā apgūst medicīnas pamatus

Talsu filiāle

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbībā ar Ventspils Valsts 1.ģimnāziju un Talsu Valsts ģimnāziju šajā mācību gadā īstenoja medicīnas pamatu apgūšanas programmu vidusskolēniem, iekļaujot gan teorētiskas, gan praktiskas apmācības.

Praktiskās lekcijas tika aizvadītas, iepazīstot ārstu, funkcionālo speciālistu un arī vidējā medicīnas personāla darbu. Slimnīcas vadība ar pieredzi dalījās teorētiskās lekcijās.  Lai gan lielākā daļa jauniešu vēl ir pārdomās par nākotnes profesijas un specialitātes izvēli, tomēr atzīst, ka pēc nodarbībām jūtas iedvesmoti un pateicīgi par iespēju ieskatīties ārstu ikdienā.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darbību Ventspilī koordinēja Mugurkaula ķirurģijas un Ginekoloģijas nodaļas virsmāsa Aida Ķire, savukārt ar specializācijas virzieniem Talsos skolēnus iepazīstināja filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne.

Jauno speciālistu piesaiste ir viena no galvenajām slimnīcas prioritātēm. Priecājamies, ka jaunieši ir ieinteresēti veselības aprūpes sistēmas stiprināšanā, entuziastiski noskaņoti un gatavi uzsākt medicīnas studijas, lai jau nākotnē, iespējams, uzsāktu darbu arī pie mums - Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā!

Valdes priekšsēdētājs Juris Lācis

Programmas absolventu sirsnīgais “Paldies” patiesi aizkustināja un saviļņoja, kā arī, protams, sniedza labi padarīta darbu sajūtu! Lai izdodas viss iecerētais!

Talsu filiāles vadītāja Kristīna Bidzāne

Ventspils programmas koordinatore Aida Ķire jauniešiem vēl veiksmīgu startu, uzsākot medicīnas studijas un atzīst, ka no sirds priecājas par vidusskolēnu ’’degošām acīm’’ visu programmas īstenošanas laiku. “Tas liecina par drosmi augt un attīstīties, lai nākotnē kļūtu par pieprasītiem speciālistiem,” secina A.Ķire.

Slimnīca pateicas Ventspils un Talsu ģimnāzijām par lielisko sadarbību, skolēniem nodrošinot iespēju ielūkoties mediķu ikdienā!

Ventspils slimnīcas medicīnas pamatu programmas absolventi 2023
Talsu filiāles medicīnas pamatu programmas absolventi 2023