Facebook pixel
03.07.2024.

Neatliekamā oftalmoloģija – kad vērsties Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas nodaļā?

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Ventspils slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas nodaļā iespējams saņemt neatliekamo (akūto) oftalmoloģisko palīdzību visu diennakti.

Pēc neatliekamās oftalmoloģiskās palīdzības var vērsties ar tādām sūdzībām kā acs traumas, ķīmiski un termiski apdegumi, ievainojumi, tai skaitā svešķermeņi acī, u. c. sūdzības.

Ierodoties Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas nodaļā, tāpat kā ar cita veida sūdzībām un traumām, tiek nodalītas pacientu plūsmas un, pirms acu ārsts sniedz neatliekamo oftalmoloģisko palīdzību, pacienta stāvokli izvērtē ārsta palīgs.

Lai saņemtu neatliekamo oftalmoloģisko palīdzību, jāvēršas Ventspils slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas nodaļā Inženieru ielā 60. Tālrunis uzziņai – 636 24721.

Savukārt gadījumos, kad nepieciešama profilaktiska redzes pārbaude vai konsultācija pirms plānveida operācijas, ir sūdzības par redzes diskomfortu (redzes pasliktināšanās vai miglošanās, acs sausums vai apsārtums), ir nepieciešama dinamiska novērošana sūdzībām, kuras jau tiek risinātas, u. c. gadījumos, jāveic pieraksts pie acu ārsta ambulatori.

Pierakstīties uz konsultāciju pie acu ārsta ambulatori iespējams, sazinoties ar attiecīgās filiāles reģistratūru:

  • Ventspils slimnīca: tālrunis 636 24665;
  • Talsu filiāle: tālrunis 632 59997;
  • Kuldīgas Ambulatorais centrs: 628 03788;
  • Kurzemes Acu centrs Liepājā: 636 24665 (Ventspils slimnīcas reģistratūra).

Kurzemes Acu centrs tika atklāts 2014. gadā. Kopš 2015. gada tas ir būtiski paplašinājies, attīstot darbību gan Ventspilī, gan Talsos, Kuldīgā un Liepājā, piesaistot speciālistus un pilnveidojot aprīkojumu.

Acu slimību nodaļa
Ventspils slimnīca
Ventspils slimnīca, Inženieru iela 60
+371 636 24665 (Reģistratūra - pieraksts uz konsultāciju)
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram