Facebook pixel
19.08.2022.

Norisināsies Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas vadītājas Ievas Ozolas lekcija par bērnu audzināšanu

 
Ventspils slimnīca

Otrdien, 23. augustā, plkst. 16.00 Pārventas bibliotēkā iespējams apmeklēt pediatres Ievas Ozolas lekciju sarunu “Mīti un realitāte par bērnu audzināšanu Instagram un citos sociālajos kanālos”.

Ja pirms daudziem gadiem par bērnu audzināšanu varēja lasīt tikai grāmatās un uzklausīt pediatra padomus, tad mūsdienās ieteikumi par bērna ēdināšanu, attīstību, audzināšanu ir sastopami ik uz soļa dažādos sociālajos kanālos.

Pat esot ļoti zinošam, ir grūti neapjukt viedokļu dažādībā. Kā izšķirt, kurš viedoklis pareizais un kurš nederēs? Kurā brīdī ieklausīties savā balsī un kurā jautāt padomu pediatram? Uz šiem jautājumiem kopīgā sarunā tiksimies ar pediatri Ievu Ozolu.

Dr. Ieva Ozola ir Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas vadītāja, pediatre, ģimenes ārste Talsu pediatriskajā doktorātā. 2018. gadā žurnāla „Mans Mazais” organizētajā akcijā ieguvusi titulu „Gada bērnu ārsts”.

Saruna ar Dr.Ozolu 23. augustā plkst.16.00 Pārventas bibliotēkā norisinās pašvaldības programmā “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta”. Ventspils bibliotēka programmas ietvaros piedāvā bezmaksas lekcijas un nodarbības, kuru tematiku ierosinājuši bērnu vecāki.

Laipni gaidīti visi interesenti, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama!

/Ventspils Bibliotēka/

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram