02.05.2022.

Pakāpeniski atjauno iespēju apmeklēt pacientus Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

Talsu filiāle

No pirmdienas, 2. maija, tuvinieki var apmeklēt pacientus katru dienu noteiktā laikā -  no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00. Apmeklējumu nepieciešams iepriekš pieteikt, zvanot uz nodaļu, kurā ievietots pacients.

Vienlaicīgi pie pacienta var uzturēties viena persona, un atļautais apmeklējuma laiks ir līdz 30 minūtēm. Visu apmeklējuma laiku nepieciešams lietot medicīnisko sejas masku un bahilas.

Aicinām būt atbildīgiem un ievērot apmeklēšanas kārtības noteikumus, kā arī izvairīties no apmeklējuma, ja ir konstatēti saslimšanas simptomi vai esat nonācis kontaktā ar Covid-19 infekcijas slimnieku, vai personu, kas atrodas mājas karantīnā.

Atgādinām, ka pacientiem iespējams nodot sūtījumus, atstājot tos slimnīcas apsargam Ventspilī vai rindu koordinatorei Talsu filiālē. Par sūtījumu tiek informēts attiecīgās nodaļas personālu, kas nodrošina sūtījuma nogādāšanu adresātam. Apmeklēt pacientus ar Covid-19 infekciju nav atļauts, izņemot kritiskus gadījumus.