Facebook pixel
07.10.2022.

Pieaugot Covid-19 saslimstībai, tiek ierobežoti pacientu apmeklējumi slimnīcā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca
 
Talsu filiāle

Būtiski pieaugot Covid-19 saslimstībai, kā arī lai mazinātu apmeklētāju un personāla veselības apdraudējumu, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un tās filiālē Talsos no nākamās nedēļas tiek ierobežoti pacientu apmeklējumi stacionāra nodaļās.

No pirmdienas, 10.oktobra gan Ventspils slimnīcā, gan Talsu filiālē pacientu apmeklējumi atļauti tikai īpaši kritiskos gadījumos, iepriekš saskaņojot apmeklējumu ar nodaļas vadītāju. Vienlaicīgi pie pacienta drīkst atrasties viens tuvinieks un uzturēšanās laiks nedrīkst pārsniegt 10 minūtes.

Atrodoties slimnīcas telpās, visu uzturēšanās laiku obligāti jālieto sejas maska. Aicinām būt atbildīgiem un ievērot apmeklēšanas kārtības noteikumus, kā arī izvairīties no apmeklējuma, ja ir konstatēti saslimšanas simptomi, vai esat nonācis kontaktā ar Covid-19 infekcijas slimnieku, vai personu, kas atrodas mājas karantīnā.

Atgādinām, ka tiek saglabāta sūtījumu nodošana pacientiem, nododot to slimnīcas apsargam Ventspilī vai rindu koordinatorei Talsu filiālē. Par sūtījumu informē attiecīgās nodaļas personālu, kas nodrošina sūtījuma nogādāšanu adresātam.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram