Facebook pixel
06.07.2023.

Skates ''Gada labākā būve Latvijā 2022'' finālam izvirzīts Kurzemes Rehabilitācijas centrs

 
Ventspils slimnīca

Skates “Gada labākā būve Latvijā 2022” žūrija ir pabeigusi vairāk nekā 60 no visiem Latvijas reģioniem pieteikto objektu apskati un vērtēšanu. Pēc vērtējumu kopsavilkuma un diskusijām žūrija finālam 13.jūlijā izvirzījusi 35 objektus - viens no tiem arī nominācijā - Pārbūve un atjaunošana - slimnīcas Kurzemes Rehabilitācijas centrs Ventspilī, Pētera ielā 33.

Fināls ir Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA) organizētās būvju skates trešā kārta, kas noritēs ceturtdien, 13.jūlijā, Rīgas Celtniecības koledžā klātienē un interneta tiešsaistē. Finālā iekļuvušās būves prezentē arhitekti, projektētāji, būvētāji un pasūtītāji, stāstot par objekta tapšanu. Būves radītāji saskaņā ar nolikuma 7.punkta kritērijiem pamato, kādēļ objekts pretendē balvai Gada labākā būve Latvijā 2022, kā arī atbild uz žūrijas un citu klausītāju jautājumiem. Prezentācijas tiešsaistē varēs vērot ikviens interesents.

Skates žūrija visas skatei pieteiktās būves vērtēja saskaņā ar skates nolikuma 7.punkta kritērijiem un vadoties pēc skates mērķa – izcelt labākās būves un labās prakses piemērus būvniecības procesā.

Būvju fotogrāfijas skatīt.te .

 Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar 22 profesionālajām biedrībām un nozares institūcijām rīkotā skate Gada labākā būve Latvijā šogad notiek 25.reizi.

Avots: Gadabuve.lv.


Kurzemes Rehabilitācijas centrs Ventspilī, Pētera ielā 33

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram