10.05.2022.

Slimnīcas Ambulatorajā centrā Kuldīgā viesojās 2.klases skolēni

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Kuldīgas Ambulatorajā centrā ciemojās un ieskatu oftalmologa un optometrista profesijās guva Kuldīgas Mākslās un humanitāro zinību vidusskolas 2.klases skolēni.
Lai justos droši, ierodoties uz vizīti pie acu ārsta, oftalmoloģe Dr.Aija Balode zinātkāros skolēnus iepazīstināja ar acu diagnostikas iekārtām, kā arī pastāstīja, kāpēc regulāras vizītes ir svarīgas gan bērniem, gan pieaugušajiem, savukārt optometriste Annija Šperliņa skolēniem demonstrēja savas profesijas praktisko pusi.

Skolēni aizrautīgi dalījās ar saviem iespaidiem, kā vienu no pārsteidzošākajām lietām atzīmējot iespēju ar sonogrāfa palīdzību izpētīt acs stāvokli, neatverot plakstiņus!

Priecājamies par tik zinošiem un ieinteresētiem skolēniem, kuri pēc ciemošanās pie mums izteica vēlmi kļūt par ārstiem!