Facebook pixel
28.03.2022.

Slimnīcas Covid-19 testēšanas punktos rezultātus saņem tajā pašā dienā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Covid-19 analīžu pieņemšanas punktos Ventspilī, Lielajā prospektā 26 - 1A un Talsu ielā 39, iespējams saņemt analīžu rezultātus tajā pašā dienā.

Iedzīvotāju ērtībai, abi testēšanas punkti ir atvērti katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 12.00, kā arī sestdienās, svētdienās un svētku dienās no 9.00 līdz 11.00. Atgādinām, ka analīžu nodošana iespējama tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Testēšanas punktā tiek veikti PCR testi, ņemot nazofarengiālo uztriepi. Analīžu rezultāti tiek ievadīti Datamed sistēmā, savukārt pacientam uz norādīto e-pasta adresi vai telefonu tiks nosūtīts piekļuves kods.

Gadījumos, ja pacientam nav pieejama elektroniskā piekļuve sistēmai, rezultātus iespējams saņemt drukātā veidā nākamās dienas rītā pēc analīžu veikšanas no plkst. 9.00. Rezultāti tiks izsniegti atbilstošajā testēšanas punktā, kur tika veikta analīžu pieņemšana – Lielajā prospektā 26 - 1A vai Talsu ielā, 39.

Šobrīd pieejama arī testu rezultātu tulkošana angļu un krievu valodās. Pirms testa nodošanas medicīnas darbinieks jāpabrīdina, kādā valodā nepieciešams tulkojums. Maksa par tulkojumu (pēc nepieciešamības - vienā vai abās valodās): 34,00 EUR.

Pierakstīties uz testu iespējams:

1. E-pieraksta sistēmā piearsta.lv, sekojot šādiem soļiem: ­

  • Reģistrējies piearsta.lv;
  • ­Izvēlies sadaļu “Klātienes apmeklējums”, nospiežot “Turpināt”;
  • Meklētājā ievadi vietu “Covid analīžu pieņemšanas punkts Lielais prospekts 26-1a, Ventspils” vai “Covid analīžu pieņemšanas punkts Talsu iela 39, Ventspils
  • Piesakies, piezīmēs norādot, kādēļ nepieciešams veikt testu;

VAI

2. Zvanot uz Ventspils slimnīcas reģistratūru pa tālruni 63624665 – darba dienās no plkst. 8.00 līdz 18.00.

Uz testu jāierodas noteiktajā laikā. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), kā arī jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators.

Valsts apmaksāta Covid-19 testa veikšana tiek nodrošināta saskaņā ar aktuālo testēšanas algoritmu: https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes.

Nepieciešamības gadījumā (pasākuma apmeklējumam, ceļošanai u.c.) iespējams veikt Covid – 19 testu par maksu (34,00 EUR).

Norēķināties testēšanas punktā par tulkošanas pakalpojumu vai maksas testu iespējams uz vietas ar bankas karti. Skaidras naudas norēķini nav iespējami.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram