Facebook pixel
07.02.2023.

Slimnīcas filiālē Talsos konsultēs uztura speciāliste Elīza Madara Treija

 
Ventspils slimnīca
 
Talsu filiāle

Sākot ar martu, arī slimnīcas filiālē Talsos pacientiem būs iespēja pieteikties uztura speciālistes Elīzas Madaras Treijas konsultācijām. Uztura speciāliste pacientus Talsos pieņems katru otrdienu. Maksa par pirmreizēju vizīti – EUR 20.

Pie uztura speciālista var vērsties ikviens, kurš vēlas uzlabot savu ikdienas uzturu kvalitatīvas dzīves nodrošināšanai. Speciāliste konsultē arī sportistus, kuriem nepieciešams ēdienkarti pielāgot fiziskajām aktivitātēm labāku rezultātu sasniegšanai.

Uztura speciāliste konsultē pacientus arī dažādu saslimšanu gadījumos:

  • pārtikas alerģijas vai nepanesamība (t.sk. bezlaktozes, bezglutēna diētas plāna sagatavošana);
  • kuņģa-zarnu trakta saslimšanas (gastrīts, čūlas, kairinātu zarnu sindroms);
  • vielmaiņas traucējumi (podagra, cukura diabēts);
  • artrīts;
  • onkoloģija.

Speciāliste sniedz rekomendācijas svara korekcijai (gan palielināta, gan samazināta svara gadījumos), kā arī veic individualizēta uztura plāna sagatavošanu. Elīza Madara Treija konsultē arī jautājumos, kas saistīti ar veģetāru un vegānu uzturu.

Lai vizīte būtu pilnvērtīgāka, dodoties uz konsultāciju, spciāliste iesaka iepriekš sagatavot savas nedēļas uztura dienasgrāmatu – nedēļas sarakstu vai foto uzņēmumus ar visu, kas katras dienas laikā apēsts un izdzerts. Konsultācijas laikā tiks veikta pacienta ēdienkartes analīze, sniedzot ieteikumus, kā to pilnveidot.

Drīzumā slimnīcā būs pieejams arī bioimpedances ķermeņa analizators - precīza tauku, kaulu, muskuļu un ūdens procentuālā daudzuma, ķermeņa masas indeksa, kā arī vielmaiņas ātruma noteikšanai un analīzei.

Pieteikties konsultācijai iespējams, zvanot uz Talsu filiāles reģistratūru pa tālruni 63259997. Uz vizīti ieteicams ņemt līdzi arī iepriekš veikto analīžu un izmeklējumu rezultātus.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram