Facebook pixel
09.08.2022.

Slimnīcas Talsu filiāles dienas stacionārā pieejamie pakalpojumi

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Talsu filiāle

Ģimenes ārsts vai ārstējošais pie noteiktām indikācijām un dažādu slimību ārstēšanā var nozīmēt pacientam veikt medikamentu, vitamīnu vai citu zāļu ievadi infūzijas jeb sistēmas vai injekciju veidā. Injekcijas tiek veiktas intramuskulāri (ievadot muskulī) vai intravenozi (ievadot vēnā). Ir gadījumi, kad pacients to var veikt pats, taču bieži vien šādu manipulāciju veikšanai nepieciešama medicīnas personāla palīdzība.

Šādu pakalpojumu iespējams saņemt Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas dienas stacionārā. Pacientiem nepieciešams ģimenes ārsta vai ārstējošā speciālista nosūtījums, un lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešams iepriekš zvanīt uz Talsu filiāles reģistratūru pa tālruni 632 59997.

Dienas stacionārs ir ambulatorās veselības aprūpes pakalpojums, kad ārstniecības līdzekļus  nepieciešams lietot medicīnas personāla uzraudzībā vai pacienta izmeklēšanai nepieciešama anestēzija. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles dienas stacionārā tiek veiktas arī dažādas ķirurģiskās operācijas mūsdienīgi aprīkotās operāciju zālēs. 

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram