Facebook pixel
05.01.2023.

Sveic pirmo Ventspils slimnīcā šogad dzimušo bērniņu un viņa māmiņu

 
Ventspils slimnīca

Jau ziņots, ka 4. janvārī Ventspils slimnīcā sagaidīts šīgada pirmais bērniņš - plkst. 3:37 pasaulē ieradās puika Niks – 3.806 kg smags un 50 cm garš.
Tā kā māmiņa dzīvo Popē, izvēle par Ventspils slimnīcu esot bijusi pašsaprotama – tuvāk dzīvesvietai un līdz ar to arī drošāk! Nikam noteiktais dzimšanas datumus bija tieši 4. janvāris. Ja pirmajās gada dienās slimnīcā ar nepacietību gaidīja pirmā bērniņa ierašanos, tad 4. un 5. janvārī piedzimuši jau 6 bērniņi.

Māmiņu un mazulīti sveica slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis un vecmāte Baiba Mincenberga, dāvinot sedziņu mazulīša pirmajam dzīves gadam. Tāpat mazā Nika pēdiņas turpmāk sildīs pensionāru biedrības “Ventspils liedags” darinātie vilnas zābaciņi īpašā un personiskā iesaiņojumā. Kārbiņu mazulīša pirmajām mīļlietiņām ar ar adītiem vai tamborētiem zābaciņiem un kartīti ar dzimšanas datiem turpmāk saņems ikviens Ventspils slimnīcā dzimušais bērniņš.

Māmiņa Samanta Fogele ir ļoti apmierināta ar savu pirmo dzemdību pieredzi, novērtējot gan vecmātes Baibas Mincenbergas darbu, gan pārējā personāla atblastu. Samanta īpaši novērtē ieteikumus zīdīšanā un mazulīša aprūpē, atzīstot, ka Ventspils Dzemdību nodaļā jūtoties ļoti apčubināta.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram