Facebook pixel
08.02.2024.

Talsu filiālē pacientes konsultē ginekoloģe, dzemdību speciāliste Dr. Jana Bjornsone

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Talsu filiāle

Talsu filiāles kolektīvam pērn pievienojusies sertificēta ginekoloģe, dzemdību speciāliste Dr. Jana Bjornsone. Speciāliste konsultē pacientes vecumā no 14 gadiem.

Dr. Bjornsone stāsta, ka vēlme mācīties medicīnu radusies jau bērnībā, “ārstējot” lelles. Savukārt pārliecība par vēlmi kļūt par ginekoloģi, dzemdību speciālisti radusies jau studiju laikā Rīgas Stradiņa universitātē, apgūstot ginekoloģijas un dzemdniecības mācību ciklu. “Uzreiz sapratu, ka šī joma man patīk visvairāk un ka vēlos turpināt strādāt tieši šajā nozarē – šo lēmumu nenožēloju ne mirkli,” atzīst speciāliste.

Šobrīd Dr. Bjornsone ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot ārsta grādu un ginekologa, dzemdību speciālista kvalifikāciju, un par pacientēm rūpējas gan Talsu filiālē, gan citās ārstniecības iestādēs, līdztekus regulāri papildinot zināšanas ginekoloģijas un dzemdniecības nozarē, apmeklējot seminārus un konferences.

Pie Dr. Bjornsones var vērsties dažādu ar sievietes veselību saistītu jautājumu gadījumā – speciāliste atbild gan uz jautājumiem par grūtniecības plānošanu gan kontracepciju, sniedz konsultācijas par sieviešu veselību un veic grūtnieču aprūpi. Tāpat daktere veic ginekoloģisko ultrasonogrāfiju, diagnostiku un ginekoloģisko slimību ārstēšanu.

Pierakstīties un apmeklēt konsultāciju pie Dr. Bjornsones iespējams jau februārī. Pieteikšanās uz konsultāciju pie speciālistes noris, zvanot uz Talsu filiāles reģistratūru pa tālruni 632 59997.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram