Facebook pixel
30.03.2022.

Vakcināciju pret Covid-19 Ventspilī un Talsos turpmāk veiks slimnīcā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

30. martā aprit gads kopš Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca kā pirmā Latvijā uzsāka masu vakcināciju pret Covid-19, īstenojot pilotprojektu, kurā gūtie secinājumi bijuši noderīgi arī citu masu vakcinācijas punktu izveidē visā Latvijā. Šai laikā Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca vakcināciju Ventspilī, Talsos un reģionā veikusi 63 tūkst. reižu.

Profesionāli organizēta un koordinēta vakcinācijas centru darbība un izbraukuma vakcināciju nodrošināšana uz uzņēmumiem un sociālās aprūpes namiem sniegusi iespēju ikvienam, kurš vēlas, operatīvi saņemt vakcīnu, lai pasargātu sevi no smagas slimības gaitas un sabiedrību kopumā - no vīrusa straujas izplatības.

Jau no šīs nedēļas, ņemot vērā vakcinācijas plūsmas samazināšanos, Covid-19 vakcīnu iedzīvotāji atkal varēs saņemt slimnīcas telpās – Ventspils slimnīcā, Inženieru ielā 60 (B ieeja) un Talsu filiālē, Stendes ielā 1. Lai pieteiktos vakcinācijai, nepieciešams reģistrēties manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni 8989, kā arī zvanot uz Ventspils slimnīcu pa tālruni 26493408 vai Talsu filiāli pa tālruni 25667849.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram