Facebook pixel
25.10.2023.

Ventspilī pēc vērienīgas pārbūves atklās Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļu

Piektdien, 27. oktobrī, svinīgi tiks atklāta jaunizbūvētā un aprīkotā Ventspils slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa, Laboratorija un diagnostikas kabineti.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa darbu jaunajās telpās sāks 30. oktobrī plkst. 8.00, ieeja tajā būs no Inženieru ielas puses – tāpat kā līdz būvdarbu uzsākšanai.

Savukārt Laboratorija darbu jaunajās telpās sāks 6. novembrī.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa kļuvusi plašāka un tajā nodalītas pacientu plūsmas. Gaitenis, pa kuru pārvietojas gan pacienti, gan personāls, ir nodalīts no Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas, turklāt tas ir lēzenāks, nodrošinot ērtu pārvietošanos. Īstenojot projektu, izbūvēti un aprīkoti arī ārstu – speciālistu kabineti un manipulāciju zāles, izveidots novērošanas postenis un akūtās palīdzības zāle.

Projekta ietvaros būtiski pārplānota un pārbūvēta arī slimnīcas Laboratorija, izveidojot modernas atvērtā tipa laboratorijas darba telpas, apvienojot  dežūrlaboratoriju un ambulatoro laboratoriju.

Izbūvētas arī Diagnostikas nodaļas telpas - rentgenogrāfiskie un datortomogrāfijas izmeklējumi tagad būs ērtāk pieejami apmeklētājiem. Arī stacionārā esošo pacientu nogādāšana uz izmeklējumiem kļuvusi ērtāka, jo izbūvētas plašas uzgaidāmās telpas un gaitenis.

Būvdarbus veica SIA “Pilsbūve”, savukārt pasūtītāja pārstāvis projektā ir Komunālā pārvalde. Projekta autors ir arhitekts Gundars Vīksna.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram