09.11.2022.

Ventspilī un Kuldīgā darbu sāk sertificēta uroloģe Sanda Siliņa

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un tās Ambulatorajā centrā Kuldīgā darbu uzsāk sertificēta uroloģe – Dr. Sanda Siliņa. Speciāliste Konsultācijas Kuldīgā uzsāks 25. novembrī, savukārt Ventspilī – no 17.decembra.

Dr. Sanda Siliņa sniedz konsultācijas pacientiem no 16 gadu vecuma, veic visa veida uroloģisko problēmu diagnostiku un nepieciešamības gadījumā arī izmeklējumus - uroloģisko endoskopiju (cistoskopiju) un pārbaudi ar ultraskaņu. Speciāliste konsultē gan sievietes, gan vīriešus urīna nesaturēšanas, dažādu urīnceļu infekciju slimību gadījumos, kā arī ja konstatētas nierakmeņu slimības, kā arī veic diagnostiku un ārstēšanu vīriešu prostatas, sēklinieku slimību, neauglības un erekcijas traucējumu gadījumos.

Dr. Siliņa vīriešu veselības mēnesī atgādina, ka vīriešiem vecumā no 45 līdz 50 gadiem būtu nepieciešams urologu apmeklēt reizi gadā. Uroloģe atzīst, ka nereti sastopamas uroloģiskās saslimšanas, kuras progresē bez simptomiem, tāpēc savlaicīga slimības diagnosticēšana un vēršanās pie speciālista ir ļoti būtiska.

Lai labāk sagatavotos vizītei, Dr. Sanda Siliņa iesaka pirms tās veikt urīna analīzi, urīna uzsējumu, pilnu asins ainu, noteikt nieru funkcionālos rādītājus, kā arī vīriešiem veikt PSA analīzi.

Dr. Siliņa ir Eiropas Urologu asociācijas un Latvijas Urologu asociācijas biedre, paralēli konsultē pacientus arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikā. Stažējusies Minhenē Rechts der Isar universitātes slimnīcā, regulāri apmeklē dažādus profesionālās pilnveides kursus gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Pieteikties konsultācijai pie Dr. Siliņas Ventspilī var, zvanot uz Ventspils slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665, savukārt Kuldīgā – zvanot uz Kuldīgas Ambulatorā centra reģistratūru pa tālruni 62803788. Atgādinām, ka slimnīca sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām, tāpēc piesakoties konsultācijai, aicinām informēt, ja Jums ir pieejama veselības apdrošināšanas polise.