Facebook pixel
26.04.2023.

Ventspilniekiem iespējams apmeklēt bezmaksas lekciju par veselīgu uzturu

 
Ventspils slimnīca

LEKCIJA TIEK PĀRCELTA UZ 15.MAIJU!

Piektdien, 28. aprīlī plkst. 10.30, Kurzemes Rehabilitācijas centrā Ventspilī ikvienam interesentam ir  iespējams uzzināt vairāk par veselīga uztura pamatprincipiem un tā nozīmi ikdienā. Lekciju vadīs slimnīcas uztura speciāliste Elīza Madara Treija. Tikšanās laikā paredzēta arī iespēja piedalīties veselīgas uzkodas pagatavošanā.

Klātienes lekcijai nepieciešams iepriekš pieteikties, vietu skaits ir ierobežots. Lielāka pieprasījuma gadījumā tiks organizēta arī papildu lekcija plkst. 15.00. Projekta atbalsta pasākums ir īpaši vērsts uz iedzīvotāju iesaisti vecumā no 54 gadiem, savukārt piedalīties lekcijā var pilngadību sasniegusi persona.

Pieteikties lekcijai iespējams zvanot pa tālruni 26478331 (Ilze, slimnīcas projektu vadītāja).

Sadarbības projekta ietvaros interesentiem tuvākajā laikā ir plānotas vēl trīs bezmaksas tikšanās ar sertificētu uztura speciālisti par šādām tēmām:

  • Veselīga uztura nozīme slimību profilaksei, labsajūtai un dzīves kvalitātes uzlabošanai;
  • Uzturvielu (ogļhidrātu, olbaltumvielu, tauku, vitamīnu un minerālvielu) funkcijas un nozīme organismā, tipiskāko produktu piemēri katrai uzturvielai;
  • Pilnvērtīga uztura pamatprincipi, to izmantošana veselīgu, ikdienas ēšanas paradumu veidošanā un gatavojot maltītes:
  • kā sabalansēt uzturvielas;
  • kā izvēlēties veselīgākus produktus;
  • kā atšķirt kvalitatīvus produktus –dažādu produktu sastāva analīze;
  • Idejas un praktiski piemēri ekonomisku, garšīgu un veselīgu maltīšu gatavošanā;
  • Kā arī praktiska veselīgas uzkodas gatavošana.

Klātienes tikšanos nodrošina SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi “Ventspils Izglītības pārvalde”.

Tikšanās tiek finansēta Eiropas Savienības fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros.

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram