Facebook pixel
29.05.2023.

Ventspilnieku ģimene 28.maijā sagaidījusi pirmdzimto - puisīti Kalinu

 
Ventspils slimnīca

28.maijā, dienā, kad pār Latviju pāršalca skaļi uzvaras saucieni, arī Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā tika piedzīvots visīpašākais mirklis kādai ģimenei no Ventspils - sagaidīts pirmdzimtais - puisītis Kalins.

Tētis Kaspars un mamma Linda dalās emocijās, atzīmējot, ka hokeja spēli skatīties neesot atradies mirklis, taču ovācijas, kas bija dzirdamas no slimnīcas stāviem un atverot logu, liecināja par uzvaru!

Laimīgais tētis atzīst, ka plāns nākotnē dēlu sūtīt lielajā sportā ir bijis jau iepriekš, taču tagad tas tikai apstiprinājies. "Pats esmu ļoti iemīlējis basketbolu, sapņoju par kopīgu basketbola laukuma izveidi ar dēlu, bet ja reiz Kalins pats pajautās par hokeju - protams, laidīsim!" savās domās dalās tētis Kaspars.

Kalina vecāki atzinīgi vērtē Ventspils Dzemdību nodaļas personālu, īpašu paldies veltot vecmātei Madarai Grosbahai.

Lai stipra veselība un piepildās ģimenes sapnis par mazā ventspilnieka Kalina vārda izskanēšanu pasaulē - lielajā sportā! ❤️

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram