Facebook pixel
01.02.2023.

Ventspils Dzemdību nodaļā pēdējās piecgades ražīgākais janvāris

 
Ventspils slimnīca

Šī gada janvārī Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīti 44 bērniņi, kas ir par 10 mazulīšiem vairāk, nekā pērn, vienlaikus sasniedzot pēdējās piecgades janvāra rekordu.  Janvārī Ventspils slimnīcā dzimušas 23 meitenītes un 21 zēns. Ventspils slimnīcu kā vietu, kur piedzīvot pirmo tikšanos ar savu bērniņu, pēdējā mēneša laikā izvēlējušies vecāki no Ventspils, Liepājas un Rīgas valstspilsētām, kā arī Ventspils, Talsu, Tukuma, Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus un Ogres novadiem.

Lai novērtētu dzemdību pieredzi, jaunās māmiņas tiek aicinātas aizpildīt aptaujas anketu. Balstoties uz savu pozitīvo pieredzi, visas māmiņas, kas aizpildījušas aptauju, atzīmējušas, ka arī citām māmiņām ieteiktu kā dzemdību vietu izvēlēties Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu! Janvārī dzimušo mazuļu māmiņas atzinīgi novērtējušas arī pirmsdzemdību un pēcdzemdību aprūpi, aprūpi dzemdību laikā, nodaļas iekārtojumu, personāla attieksmi un informācijas nodrošināšanu.

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā 2022. gads iesākās ar nozīmīgām pārmaiņām, ko novērtē gan personāls, gan jaunie vecāki – tika atklātas paplašinātās dzemdību zāles, vienlaikus pilnveidojot aprīkojumu un dzemdību zāļu noformējumu. Māmiņu atbalstīt tagad ir ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

2022. gada nogalē Ventspils slimnīcas Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļā darbu sācis tās jaunais vadītājs Dr. Sergejs Tarasovs.

Ventspilī iespējamas gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības kvalificētu ārstu un pieredzējušu, gādīgu vecmāšu aprūpē, mājīgā vidē ar mūsdienīgu aprīkojumu. Vecāka vecmāte Baiba Mincenberga norāda, ka pēdējā laikā māmiņas atkal arvien biežāk izvēlas ūdens dzemdības.

Ventspils Dzemdību nodaļa lepojas ar modernām, labiekārtotām palātām ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātām ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Ģimenēm, kurās aug vismaz divi bērniņi, nākamo bērniņu slimnīca piedāvā sagaidīt paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti! Par iemīļotu tradīciju kļuvis arī salidojums "Esmu dzimis Ventspilī", kur atkalredzēšanās prieku piedzīvo vecāki, speciālisti un, protams, paši Ventspilī dzimušie mazulīši.

Šogad ieviesta jauna tradīcija - sveicot katru Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā dzimušo bērniņu, lai saglabātu patīkamās atmiņas par bērniņa nākšanu pasaulē, māmiņai tiek pasniegta mazulīša pirmo mīļlietiņu kārbiņa - Esi mīļi gaidīts Ventspilī! Kastītē ievietota kartīte ar mazulīša vārdu, dzimšanas datiem, svaru, garumu un vecmātes vārdu, kā arī īpaši sirsnīga dāvaniņa - pensionāru biedrības “Ventspils liedags” čaklo rokdarbnieču darināti zābaciņi, tā simboliski nododot sirssiltumu no paaudzes paaudzē.

Esat mīļi gaidīti piedzīvot pirmo tikšanos ar savu bērniņu Ventspils slimnīcā!

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram