10.03.2023.

Ventspils Dzemdību nodaļā piedzimuši šī gada pirmie dvīnīši – puisīši Rinalds un Niklāvs

Trešdien, 8.marta izskaņā, Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts pirmie šī gada dvīnīši – brālīši Rinalds un Niklāvs, kuriem pasaulē palīdzēja nākt Dr. Sergejs Gurjanovs un vecmāte Aija Ziemele.

Dvīnīšu vecākiem no Ventspils novada Ances, šie ir pirmie bērniņi ģimenē. Izvēle par tikšanos ar saviem dēliņiem bijusi neapšaubāma – tuvāk savai dzīvesvietai, līdz ar to arī drošāk! Rinalda un Niklāva mamma un tētis augsti novērtē Dr. Gurjanova profesionalitāti un vecmātes Aijas sniegto atbalstu.

Jaunie vecāki atzīst, ka brālīšu nākšana pasaulē ir visskaistākais notikums un vislielākais kompliments māmiņai tik zīmīgā datumā - Starptautiskajā sieviešu dienā!

Vēlam stipru veselību jaunajai ģimenei!

Par Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu

Ventspils Dzemdību nodaļā iespējamas gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības kvalificētu ārstu un pieredzējušu, gādīgu vecmāšu aprūpē, mājīgā vidē ar mūsdienīgu aprīkojumu. 2022. gada sākumā paplašinātas Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli. Māmiņu atbalstīt tagad ir ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

Ventspils Dzemdību nodaļa lepojas ar modernām, labiekārtotām palātām ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātām ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Ģimenēm, kurās aug vismaz divi bērniņi, nākamo bērniņu slimnīca piedāvā sagaidīt paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti! Par iemīļotu tradīciju kļuvis arī salidojums "Esmu dzimis Ventspilī", kur atkalredzēšanās prieku piedzīvo vecāki, speciālisti un, protams, paši Ventspilī dzimušie mazulīši.

Šogad ieviesta jauna tradīcija - sveicot katru Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā dzimušo bērniņu, lai saglabātu patīkamās atmiņas par bērniņa nākšanu pasaulē, māmiņai tiek pasniegta mazulīša pirmo mīļlietiņu kārbiņa - Esi mīļi gaidīts Ventspilī! Kastītē ievietota kartīte ar mazulīša vārdu, dzimšanas datiem, svaru, garumu un vecmātes vārdu, kā arī īpaši sirsnīga dāvaniņa - pensionāru biedrības “Ventspils liedags” čaklo rokdarbnieču darināti zābaciņi, tā simboliski nododot sirssiltumu no paaudzes paaudzē.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu.