Facebook pixel
06.04.2022.

Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts pirmais ukraiņu bērniņš Dāvids

 
Ventspils slimnīca

Trešdien, 6. aprīlī, Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā topošā māmiņa, kas aizbēgusi no karadarbības Ukrainā, pasaulē laida dēliņu – Dāvidu.  Gan māmiņa, gan puisēns jūtas labi un droši. Mazais Dāvids piedzima 52 cm garš un svēra 3 kg 326 g.

Lai gan šis laiks visai ukraiņu tautai ir ļoti smags, Ventspilī jaunā māmiņa var neraizēties vismaz par sadzīviskām lietām, - saņēmusi pilnvērtīgu veselības aprūpi, jaunā māmiņa kopā ar mazulīti tiks nogādāta pašreizējā dzīvesvietā Ventspilī, turklāt pilsētas Sociālā dienesta speciālisti sekos līdzi, lai māmiņa zinātu, kā rīkoties dažādās dzīves situācijās, kā arī lai viņiem būtu pieejams viss sadzīvē nepieciešamais.

Māmiņai Allai Dāvids ir otrais bērniņš, un viņa saka lielu paldies gādīgajiem, atsaucīgajiem un profesionālajiem slimnīcas speciālistiem – ārstiem un vecmātēm – par lielisko aprūpi.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram