Facebook pixel
05.08.2022.

Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts šīgada 300.mazulītis – meitenīte Marta

 
Ventspils slimnīca

5. augustā Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīts 300.mazulītis - meitenīte Marta! Mazulīte nāca pasaulē 51cm gara un svēra 3kg 382g. Marta ir otrais bērniņš ģimenei no Ugāles. Slimnīcas valdes loceklis, Galvenais ārsts Edijs Ilziņš un ginekoloģe, dzemdību speciāliste Dr. Klinta Lisnere slimnīcas vārdā devās apsveikt mazulīti un viņas māmiņu.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu. Pērn Ventspils slimnīcu kā savu dzemdību vietu izvēlējušās māmiņas no Ventspils un novada, kā arī no Kuldīgas, Talsiem, Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Valmieras un citiem reģioniem. Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums. Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Šogad paplašinātas arī Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli. Māmiņu atbalstīt tagad būs ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

Izvēlies Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu par vietu, kur piedzīvot pirmo satikšanos ar savu bērniņu!

Vairāk par mūsu Dzemdību nodaļu lasi:https://bit.ly/3i0qEXV

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram