Facebook pixel
03.10.2022.

Ventspils Dzemdību nodaļā sagaidīts šīgada 400.mazulītis – meitenīte Madelīna

 
Ventspils slimnīca

Svētdien, 2. oktobrī Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīts 400.mazulītis - meitenīte Madelīna! Madelīna nāca pasaulē 53cm gara un svēra 3kg 900g. Mammu un mazulīti devās sveikt slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, vēlot stipru veselību jaunajai ģimenei.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu. Pērn Ventspils slimnīcu kā savu dzemdību vietu izvēlējušās māmiņas no Ventspils un novada, kā arī no Kuldīgas, Talsiem, Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Valmieras un citiem reģioniem. Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums. Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Šogad paplašinātas arī Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli. Māmiņu atbalstīt tagad būs ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās.

Izvēlies Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu par vietu, kur piedzīvot pirmo satikšanos ar savu bērniņu!

Vairāk par mūsu Dzemdību nodaļu lasi:https://bit.ly/3i0qEXV

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram