Facebook pixel
16.09.2023.

Ventspils maratona laikā konsulēs slimnīcas kardiologi

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

Svētdien, 17. septembrī, no plkst. 10.00 Lielajā laukumā Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina uz bezmaksas izglītojošu diskusiju ar kardiologu par sirds slimību riska faktoriem, kā arī bez maksas veikt sirds slimību riska faktoru ekspress testus.

Ventspils maratons ir skriešanas svētki visai ģimenei, tāpēc arī uz konsultācijām aicināti gan lieli, gan mazi sacensību dalībnieki un apmeklētāji.

Lielajā laukumā, īpaši ierīkotā teltī, interesentiem būs iespēja bez maksas noteikt savu ķermeņa masas indeksu, veikt asinsspiediena mērījumus, noteikt glikozes un holesterīna līmeni asinīs, kā arī uzdot kardiologam sev interesējošos jautājumus par sirds un asinsvadu veselību un sirds un asinsvadu veselību ietekmējošajiem riska faktoriem.

Sirds un asinsvadu saslimšanas profilakses pasākumi tiek finansēti Eiropas Savienības fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram