Facebook pixel
02.01.2023.

Ventspils slimnīcā nedaudz palielinājies jaundzimušo skaits

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
 
Ventspils slimnīca

2022.gadā Ventspils slimnīcā dzimuši 506 bērniņi - 236 meitenītes un 270 zēni.  Salīdzinoši – 2021. gadā Ventspilī dzimuši 499 mazuļi. Vecgada vakars Ventspils Dzemdību nodaļā bijis īpaši darbīgs, sagaidīti 4 bērniņi – Deiviss, Gusts, Ansis un Gabriela.

Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti. Šīgada pirmais mazulītis vēl ir ceļā.

Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā radīti visi apstākļi, lai māmiņām un mazuļiem nodrošinātu profesionālu aprūpi, kā arī mājīgu uzturēšanos labiekārtotās un arī paaugstināta komforta palātās. Slimnīcā tiek nodrošinātas gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības kvalificētu ārstu un vecmāšu vadībā. 2022. gada pavasarī paplašinātas un pilnveidotas dzemdību zāles.

2021. gadā izveidots īpašs sienas kalendārs, kuram vecmātes gada laikā pievieno informāciju par katru Ventspilī dzimušo mazulīti, uzrakstot bērniņa vārdu un dzimšanas datumu. Savukārt vasarā Ventspils slimnīca aicina uz Ventspilī dzimušo mazuļu salidojumu, lai satiktos ar speciālistiem, kas palīdzējuši dzemdībās.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram