28.04.2022.

Ventspils slimnīcā pieejamas bērnu infektoloģes Dr. I.Ziemeles konsultācijas

Pavasaris diemžēl nereti ierodas kopā ar bērnu infekcijas slimību saasināšanos – vēdera vīrusiem, izsitumiem, neskaidri paaugstinātu temperatūru un citiem. Infekcijas slimību pazīmju izvērtēšana un precīza diagnostika palīdz izvēlēties piemērotāko ārstēšanu.

Ventspils slimnīcā ar ģimenes ārsta nosūtījumu pieejamas valsts apmaksātas konsultācijas pie bērnu infektoloģes Dr. Ingas Ziemeles.

Pie bērnu infektologa nepieciešams vērsties dažādu vīrusu, bakteriālu vai parazitāru infekciju gadījumos, kā arī, ja bērnam ir aizdomas par hronisku infekciju, piemēram, C hepatītu vai HIV infekciju. Konsultācija tiek rekomendēta arī profilaksei pirms ceļošanas uz ārvalstīm, īpaši, ja ir aktuāls jautājums par vakcināciju. Konsultācijas laikā Dr.Ziemele izmeklē mazo pacientu, nepieciešamības gadījumā nosaka papildizmeklējumus, piemēram, asins analīzes un attēla diagnostikas izmeklējumus, vai tiek noteikta papildus vizīte.

Dr. Ziemele atgādina, ka arī vasarā bērni slimo ar dažādām infekcijas slimībām, kuru profilaksē būtisks ir gan veselīgs uzturs, gan rūpīga roku mazgāšana, kā arī valstī pieejamā vakcinācija. Vasarā aktualizējas ērču pārnēsātās infekcijas. Šādos gadījumos nepieciešams vērsties pie bērnu infektologa.

Ventspils slimnīcā pieejamas valsts apmaksātas konsultācijas pie bērnu infektoloģes Dr. Ingas Ziemeles, kura veic dažādu infekciju slimību diagnostiku un ārstēšanu.

Pieteikties konsultācijai pie speciālistes iespējams zvanot uz Ventspils slimnīcas reģistratūru pa tālruni 63624665. Dr.Ziemele konsultēs pacientus Ventspils slimnīcā 21.maijā. Lai saņemtu valsts apmaksātu konsultāciju, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Dodoties pie speciālistes, noteikti līdzi jāņem visi iepriekš veiktie izmeklējumu izraksti, kas saņemti slimnīcās un pie dažādiem speciālistiem.