Facebook pixel
23.03.2023.

Ventspils slimnīcā pieejamas valsts apmaksātas plaukstu karpālā kanāla operācijas

 
Ventspils slimnīca

Ventspils slimnīcā pie Traumatoloģijas nodaļas speciālistiem iespējams pieteikties konsultācijai paātrinātā kārtībā un nepieciešamības gadījumā -  valsts apmaksātai karpālā kanāla un citu plaukstu slimību operācijām.

Traumatoloģijas nodaļas ārsti aicina pacientus laikus pieteikties konsultācijai gadījumos, ja pacientam ir novērota tirpšana, jušanas un kustību traucējumi plaukstas pirkstos, piemēram, “klikšķi”. Ārsti norāda, ka ar iepriekš minētajiem simptomiem uz konsultāciju nepieciešams doties nekavējoties, jo nereti šādos gadījumos tiek konstatēts nopietns nervu nospiedums, kas prasa ķirurģisku ārstēšanu.

Karpālā kanāla un citas plaukstu operācijas tiek veiktas slimnīcas dienas stacionārā, vietējā jeb lokālā anestēzijā, lai tajā pašā dienā pacientam būtu iespēja pēc operācijas doties mājās.

Lai ātrāk nokļūtu uz konsultāciju, zvanot uz reģistratūru pa tālruni 636 24665, jānorāda, ka nepieciešama konsultācija pirms plaukstas operācijas.

Ja pacientam ir iepriekš veikti ultrasonogrāfijas vai elektromiogrāfijas izmeklējumi plaukstai, tos nepieciešams ņemt līdzi uz konsultāciju.

Ja citu izmeklējumu nav, ārsts izvērtēs situāciju un noteiks nepieciešamos izmeklējumus diagnozes konstatēšanai uz vietas, konsultācijas laikā. Pēc konsultācijas pie traumatologa tiek noteikta operācijas diena. Gaidīšanas laiks uz plaukstas operāciju ir vidēji trīs-četras nedēļas.


Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā traumatologa - ortopēda ambulatorās konsultācijas pirms karpālā kanāla un plaukstu operācijas ir pieejamas pie nodaļas vadītāja Dr. Igora Kolosova un pie Dr. Valta Boginska.

Vairāk informācijas saņemsiet, zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 636 24665 vai ierodoties klātienē.

Maksa par traumatologa – ortopēda konsultāciju ir 35 EUR. Operācijas gadījumā pacientam jāsedz valsts noteiktā pacienta iemaksa 7 EUR apmērā par ārstēšanos dienas stacionārā (par katru dienu) arī pacienta līdzmaksājums par operāciju – 4 EUR apmērā.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram