15.03.2022.

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīts 100.bērniņš – meitenīte Nikola

Šis gads mūsu Dzemdību nodaļā aizsācies meitenīšu zīmē – pirmdien, 14.martā Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā tika sagaidīts 100.bērniņš - Nikola! Mazulīte nāca pasaulē 53 cm gara un svēra 3804g. Nikola ir otrais bērniņš Kolesovu ģimenei no Ventspils. Nikolas mamma Jūlija pauž pateicību mūsu Dzemdību nodaļas personālam par rūpēm un atbalstu.

Mazo Nikolu mājās ar nepacietību gaida vecākais brālītis, kurš arī savu pirmo tikšanos ar vecākiem sagaidījis Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā. Jauno ģimeni saulainajā pavasara dienā slimnīcas kolektīva vārdā sveica SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, vēlot Nikolai stipru veselību, kā arī vecākiem izturību un laimi.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu. Pērn Ventspils slimnīcu kā savu dzemdību vietu izvēlējušās māmiņas no Ventspils un novada, kā arī no Kuldīgas, Talsiem, Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Valmieras un citiem reģioniem. Jau vairāk nekā 10 gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums.Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Šogad paplašinātas arī Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli. Māmiņu atbalstīt tagad būs ērtāk arī partnerim, kurš piedalās ģimenes dzemdībās. Ģimenēm, kurās aug vismaz divi bērniņi, nākamo bērniņu slimnīca piedāvā sagaidīt paaugstināta komforta palātā bez maksas.

Izvēlies Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļu par vietu, kur sagaidīt savu pirmo satikšanos ar bērniņu!

Vairāk par mūsu Dzemdību nodaļu lasi:https://bit.ly/3i0qEXV