01.12.2022.

Ventspils slimnīcas ilggadējā pediatre Tatjana Cinīte saņem pašvaldības atzinību

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

Ceturtdien, 1.decembrī, par ilggadēju profesionālo ieguldījumu Ventspils slimnīcas Bērnu nodaļas darba nodrošināšanā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības Atzinības rakstu tika godināta Bērnu nodaļas pediatre Tatjana Cinīte.

Dr. Tatjana Cinīte absolvējusi Rīgas Medicīnas institūtu un kopš 1990.gada ir pediatre Ventspils slimnīcā. No 2011. gada līdz 2015. gadam Dr.Cinīte pildījusi Bērnu nodaļas vadītājas pienākumus. Dr. Cinīti kolēģi raksturo kā profesionālu, ļoti atsaucīgu, prasīgu pret sevi, bet ļoti iejūtīgu pret kolēģiem un pacientiem.

Pediatre regulāri papildina savu kvalifikāciju un seko līdzi tendencēm nozarē, lai iegūtās zināšanas un prasmes ikdienā pielietotu slimnīcas Bērnu nodaļā, ārstējot mazos pacientus un veicinot kvalitatīvu jaunās paaudzes veselības nodrošināšanu.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca augstu vērtē savus speciālistus, kuri ikdienas darbā gādā par pacientu veselību, tostarp pilnveidojot slimnīcas darbu veselības aprūpē kopumā. Slimnīca lepojas, ka profesionālo mediķu darbs tiek pamanīts un novērtēts arī plašākā mērogā.