Facebook pixel
13.12.2021.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atklāj ambulatoro centru Kuldīgā

Trešdien, 8. decembrī, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, uzlabojot pakalpojumu pieejamību, atklāja Kuldīgas ambulatoro centru, kur sākotnēji darbosies Kurzemes acu centrs un būs pieejami otolaringologa pakalpojumi.

Tuvākajā laikā jaunajā centrā plānotas arī citu speciālistu konsultācijas un izmeklējumi, par ko tiks informēti gan pacienti, gan ģimenes ārsti.

Atklājot jauno centru, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis informēja, ka darbs pie centra izveides noritējis visa gada garumā, kā arī izteica pateicību slimnīcas speciālistu komandai par paveikto. J.Lācis pateicās par sadarbību Nacionālajam veselības dienestam un Kuldīgas novada domei augsta līmeņa veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanā iedzīvotājiem.

Kopš 2019. gada Kuldīgā un no šī gada arī Liepājā jau darbojas Kurzemes Acu centrs, un tā vadītājs Kaspars Ozols pauda gandarījumu, ka jaunizveidotajā centrā īpaša vieta būs tieši Kurzemes Acu centram. Šāds sapnis bijis jau vairākus gadus, un šobrīd jaunajās un plašajās telpās speciālistu pakalpojumi būs vēl ērtāk pieejami.

Kuldīgas ambulatorā centra darbu sākotnēji koordinēs oftalmoloģe Aija Balode, kura Kurzemes Acu centra komandai pievienojusies šī gada rudenī. Jaunā speciāliste ir no Siguldas, bet uz Kurzemi viņu atvedusi tieši profesionālā joma. Kurzemes Acu centra vadītājs K.Ozols ir pārliecināts, ka kuldīdznieki un apkārtnes iedzīvotāji, novērtējot jaunās speciālistes profesionalitāti, jau pavisam drīz dakteri Balodi sauks par savu acu ārstu! Savukārt slimnīcas valdes priekšsēdētājs J.Lācis norādīja, ka jaunie speciālisti arvien vairāk saredz reģionālo ārstniecības iestāžu sniegtās iespējas, kam kā spilgts piemērs ir arī Dr.Aija Balode.

Atzinīgus vārdus sadarbībai ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu izteica Nacionālā veselības dienesta Kurzemes nodaļas vadītāja Aija Zolmane, īpaši novērtējot slimnīcas atsaucību brīžos, kad nepieciešams atbalsts konkrētu pakalpojumu nodrošināšanā reģiona iedzīvotājiem.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina iedzīvotājus aktīvi izmantot Kuldīgas ambulatorā centra pakalpojumus, kā arī sniegt ierosinājumus par speciālistiem, kurus būtu nepieciešams piesaistīt. Tuvākajā laikā slimnīca informēs par speciālistu pieņemšanas laikiem. Tālrunis uzziņām: 62803788.

Uz tikšanos Kuldīgā!

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram