Facebook pixel
08.12.2022.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Kuldīgas Ambulatorajam centram aprit gads

Pērn, 8.decembrī, Kuldīgā tika atklāts Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ambulatorais centrs, kur sākotnēji darbojās Kurzemes Acu centra komanda un otolaringologs. Jau pēc gada būtiski papildināts centra pakalpojumu klāsts, sniedzot Kurzemes reģiona iedzīvotājiem iespēju saņemt daudzveidīgas, dažādu profilu speciālistu konsultācijas un pakalpojumus.

Gada laikā Kuldīgas un tās apkārtnes iedzīvotājiem Ambulatorajā centrā sniegts vairāk nekā 8000 konsultāciju pie tādiem speciālistiem kā oftalmologs, otolaringologs, mugurkaula ķirurgs un urologs.

Vislielākais pieprasījums, kas atspoguļojas arī apmeklējumu skaitā, bijis tieši uz redzes diagnostiku pie Kurzemes Acu centra speciālistiem, gada laikā – 6200 vizītes. Kurzemes Acu centrā Kuldīgā pieņem oftalmologi – Kurzemes Acu centra vadītājs Dr. Kaspars Ozols, Dr. Mārtiņš Ābelītis, Dr. Aija Balode un optometriste Annija Šperliņa.

“Šo gadu noslēdzot, varu teikt, ka ar Kuldīgas ambulatorā centra darbu esmu ļoti apmierināta. Kā acu ārsts priecājos, ka pacientiem oftalmoloģiskā, tajā skaitā arī akūtā, aprūpe ir pieejama savlaicīgi. Īpašs prieks, ka laika gaitā paplašinājies arī pieejamo speciālistu klāsts citās nozarēs. Ikdienas darbs, protams, nav bez izaicinājumiem, bet gribētos uzsvērt, ka visa pamatā ir lieliska komanda. Paldies katram no viņiem.”

Oftalmoloģe Aija Balode

Līdz ar centra atklāšanu tika uzsāktas arī otolaringoloģes Dr. Anetes Eimanes-Habarovas konsultācijas, un šī gada janvārī otolaringologu komandai Kuldīgā pievienojās arī rezidente, otolaringoloģe Dr. Beatrise Rozenfelde.

Kopš šī gada septembra centrā konsultē Kurzemes Mugurkaula ķirurģijas centra vadītājs, sertificēts mugurkaulāja ķirurgs un traumatologs - ortopēds Dr. Jānis Osītis.

Ņemot vērā reģiona iedzīvotāju ierosinājumus un pieprasījumu, novembrī Kuldīgas Ambulatorā centra komandai pievienojusies uroloģe Dr. Sanda Siliņa, sniedzot konsultācijas pacientiem no 16 gadu vecuma.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu un kvalitatīvu centra darbību, tai skaitā pacientu pierakstu organicēsanu, centrā darbojas koordinatore Eva Kapteine.

“Gads bijis dinamisks. Viens no būtiskākajiem izaicinājumiem ir bijis iegūt cilvēku uzticību. Domāju, tas mums ir izdevies. Varam lepoties ar apmierinātiem pacientiem, kas saņēmuši aprūpi un atbildes uz saviem jautājumiem no speciālistiem, tāpēc droši varam teikt, ka sniedzam pienesumu Kuldīgas un apkārtnes iedzīvotāju veselības aprūpē. Jaunajā gadā mums visiem novēlu būt laipniem, cilvēcīgiem, ar iecietību izturēties  vienam pret otru situācijās, kas dažādu apstākļu dēļ varbūt sarežģītas. Un daudz vairāk smaidīt!”

Kuldīgas Ambulatorā centra koordinatore Eva Kapteine

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca pateicas iedzīvotājiem, kuri izvēlas pakalpojumus saņemt Kuldīgas ambulatorajā centrā, par sniegtajiem ierosinājumiem gada laikā un aicina arī turpmāk informēt par speciālistiem, kurus būtu nepieciešams piesaistīt.

Atskats no Kuldīgas Ambulatorā centra atklāšanas 2021.gada 8.decembrī

phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram