Facebook pixel
23.02.2022.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs ievēlēts RSU padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā

 
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca

Trešdien, 23. februārī, notika pirmā RSU padomes sēde, kurā Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis ievēlēts padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā. Par padomes priekšsēdētāju ievēlēts Attīstības finanšu institūcijas “Altum” priekšsēdētājs Reinis Bērziņš.

Padome 11 locekļu sastāvā izveidota šā gada sākumā. Piecus padomes locekļus izvirza RSU Senāts, vienu - Valsts prezidents, vēl piecus sabiedrības pārstāvjus, iesaistot sabiedrību, izraugās Veselības ministrija un izvirza Ministru kabinets.

J.Lāča ievēlēšana vienas no lielāko augstskolu padomēm uzskatāma par nozīmīgu slimnīcas darba novērtējumu. Savukārt slimnīcai tas nozīmē būtisku interešu pārstāvību un iespēju veidot izglītības politiku, kas atbilst reģionālo slimnīcu, tai skaitā un jo īpaši Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas interesēm.

RSU ir arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas līdzīpašnieks, kā arī ir viena no vadošajām augstskolām Ziemeļeiropā tieši veselības aprūpes speciālistu sagatavošanas ziņā. Balstoties uz Latvijas Augstskolu reputācijas pētījumu - RSU  atzīta arī par kvalitatīvāko augstskolu ar labāko reputāciju Latvijā.

Saistītās personas
phone-handsetmap-markercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram